Сценарій ювілею директора фірми «Іменини боса» (сценарій на ювілей)
Ідея: організувати на честь круглої дати іменинника святкове застілля для керівного складу з іграми та конкурсами.
Ви хочете висловити шану і повагу своєму директору й організувати для нього веселу святкову програму? Тоді сценарій на ювілей директора «Іменини боса» саме те, що вам потрібно.
Швидше за все, у вас є приміщення, в якому ви можете все разом зібратися в офісі. Це може бути актовий зал, зал для конференцій або їдальня, головне, щоб там змогли розміститися всі запрошені менеджери середньої та вищої ланки.
Це приміщення ви прикрасите, враховуючи смак вашого керівника, якщо він правильно розуміє гумор, то можна стіни прикрасити плакатами з шаржами на нього. Якщо він дуже серйозний, тоді зробіть інші плакати з побажаннями від співробітників, а також штучно графіки зростання і продажів.
Краще всього, якщо буде не фуршетний стіл, а велика дружне застілля, де іменинник буде сидіти на чолі столу. Відведіть почесним гостям почесне місце біля іменинника.
Заздалегідь купіть для директора подарунок, це може бути квіти, цукерки та ще подарунок з розділу «Для нього» і «Колеги».
Звучить звук фанфар. Починаючи святкову програму, ведуча від імені всього персоналу вітає керівника фірми. Можна приготувати заздалегідь святкову телеграму, листівку з підписами всіх співробітників і зачитати її на початку свята. Приклад поздоровлення до сценарію на ювілей, ви можете подивитися в розділі «Вітання».
Потім, після першого тосту, слово надається почесним гостям або заступникам керівника. За великі трудові заслуги вручається заздалегідь приготована медаль, її вручають під бурхливі оплески. Зачитується наказ з нагоди ювілею.
Тепер ведуча говорить про те, що сьогодні всі гості не будуть сидіти на місці, а будуть брати участь у цікавих конкурсах. Перший конкурс «Є шеф». Перед проведенням конкурсу подумайте про реквізиті. Він і його кількість буде прямо залежати від тих завдань, які доведеться виконувати учасницям. Для конкурсу обираєте кілька учасниць. Потім пропонуєте їм виконати жартівливе завдання «шефа», наприклад: принести 6 маслин, 2 бутерброди, 2 серветки або насипати в каві три половини чайних ложок цукру, одну кавову ложку кориці і залити все це двома ковтками молока і т.д. Та учасниця, яка швидше за інших впорається із завданнями, перемагає.
Наступний конкурс теж для жінок-Конкурс «Лагідна секретарка». Ведучий вибирає з залу симпатичних, на його погляд, дівчат, і пропонує їм побути на час секретарками. Для цього їм треба показати, чи вміють вони бути ласкавими. Оскільки після того, як Шеф цілий день поводить переговори і займається дуже важливими справами, він втомлюється, і секретарка повинна вміти його обігріти і приголубити. Кожна учасниця повинна ласкавими словами називати свого Шефа. Та учасниця, яка найбільш за все сподобалася Шефу, стає самою ласкавою секретаркою і отримує пріз.Задача полягає в тому, щоб за 5 хвилин ніжно і ласкаво заспокоїти шефа після складних переговорів, хто впоратися краще за всіх, а головне веселіше, той і виграє.
Наступний конкурс для всіх учасників. Необхідно скласти і проспівати оду керівнику. У цьому конкурсі можна проявити повною мірою свої таланти, якщо у вас не виходить заспівати, можна просто прочитати гарні вірші, головне, щоб усім було весело і завзято.
І завершує святковий вечір, присвячений ювілею боса, виступ музичних колективів, які ви заздалегідь запросите. Це можуть бути ваші підшефні творчі колективи або виступ талановитих дітей ваших співробітників. А потім, звичайно ж, танці до упаду.
Сценарій ювілею «Мама, мила мама» (сценарій до ювілею)
Ідея: Організувати незабутнє свято для мами в день її 50-річчя. Якщо вашій мамі скоро виповниться 50 років, і ви хочете показати їй, як ви її любите, то сценарій ювілею «Мама, мила мама» підійде вам найкращим чином.
Складіть список найбільш близьких їй людей. Всіх запросите на вечір на честь вашої мами. Запрошення можете зробити на папері улюбленого кольору мами, на внутрішній стороні запрошення вкажіть час і місце проведення ювілею, а на внутрішній напишіть «Наша (ПІБ вашої мами) найбільша ...», а яка сама гості повинні будуть дописати самі.
Свято для мами згідно сценарію до ювілею починайте влаштовувати з моменту її пробудження. Для цього вам потрібно буде заздалегідь зробити гірлянду з побажаннями та привітаннями. Цю гірлянду вам потрібно буде непомітно, поки мама спить, повісити на стіну перед її ліжком. Це робиться для того, щоб, коли мама відкриє очі, перед її очима постала ваша гірлянда. Від такого сюрпризу ваша мама буде в захваті.
До вибору подарунка потрібно підійти з особливою ретельністю. Він повинен усім своїм виглядом говорити вашій мамі, що ви її любите більше всього на світі. Наприклад, подаруйте букет з 50 червоних троянд. Такого подарунка їй точно ніхто і ніколи не дарував. Але до букета можна прикласти ще й подарунок, який буде нагадувати про вас і вашої любові. Такий подарунок ви зможете вибрати в розділі «Подарунки мамі».
Приготуйте для бенкету шикарний стіл, на якому обов'язково повинні бути улюблені страви вашої мами. Які страви, вирішувати вам, так як смак вашої мами знаєте тільки ви і близькі їй люди. Щоб усе виглядало шикарно, розставте на столі все за правилами сервірування. Покладіть красиві столові прилади і поставте поруч із кожною тарілкою серветки. Щоб гості знали, кому і куди сісти, на столі розставте іменні таблички.
Весь свято за сценарієм ювілею мами «Мама, мила мама» буде спрямований на те, щоб показати ювілярці як вона всім дорога і як її люблять і цінують. Для цього будуть проведені конкурси, зачитані привітання і тости.
Коли всі гості зберуться за столом, оголосіть, що, так як ваша мама найкраща, то на честь неї сьогодні будуть звучати хвалебні вірші і привітання. Начиніть захід з привітань. Нехай гості вітають вашу маму і дарують їй подарунки (а ви після того, як прозвучать всі поздоровлення, подаруйте невеликий подарунок за найоригінальніше привітання). Ви, звичайно ж, повинні будете привітати першим. Текст привітання ви зможете підібрати в розділі «Вітання».
Після привітань згідно сценарію ювілею мами «Мама, мила мама» провести конкурс «ювілярці присвячується», в якому гості невеликими групами будуть робити стінгазету з поздоровленнями і хвалебними промовами на честь ювілярки. Після того, як стінгазети будуть готові, іменинниця вибере найкращу, а ви виготовлювачам цієї стінгазети піднесете невеличкі подаруночки.
Ви всім гостям висилали запрошення, в яких вони повинні були написати, яка у вас мама. Ось і прийшов час відповідно до сценарію до ювілею довідатися яка ж іменинниця. Для цього гості зачитують те, що вони написали. А ви записуєте у себе те, що вони зачитують. У результаті у вас вийде топ-характеристика вашої мами, наприклад, добра - 5 осіб, смілива - 3 людини і так далі. За цієї характеристики мама дізнається, якою її вважає більшість. Проводиться розвага «Характеристика».
Після конкурсів можна дати гостям відпочити і послухати історії з життя вашої мами, які розкажуть про те, яка у вас чудова мама. Потім увімкніть пісню «Мама, мила мама» і запросіть маму потанцювати. Навколо мами і вас інші гості можуть утворити коло і водити хоровод навколо вас.
На завершення свята підніс мамі великий і гарний торт, обов'язково спечений вами, який прикрасьте квіточками із крему й свічок з написом 50. нехай ваша мама задует цю свічку і загадає бажання, як колись у дитинстві.
Сценарій «Пошана і повага» (сценарій ювілеїв Дня народження 80 років)
Якщо ви хочете показати, як ви цінуєте і поважаєте вашу маму або бабусю, то сценарій ювілеїв Дня народження 80 років «Повага й повагу» підійде найкращим чином.
Запросіть всіх родичів в кафе або ресторан, де ви влаштуєте свято для вашої мами або бабусі. Запрошення можна зробити у вигляді цифри 80. в запрошенні вкажіть, куди і в скільки повинні прийти гості.
В якості подарунка потрібно вибрати щось, що нагадує про те, що ви любите і цінуєте іменинницю. Наприклад, можна подарувати теплий плед. Подарунки ви можете підібрати в розділі «Подарунки для бабусі».
Коли всі родичі зберуться, провідний згідно сценарію ювілеїв Дня народження 80 років «Повага й повагу» після слів привітання вимовляє наступну промову: «Хоч ти університетів і не закінчувала, але ти можеш все. Ти стала для нас усім: і нянечкою, і кухарем, і вихователем, і прачкою, в тобі поєднав цілий дитячий сад. І сьогодні в день твого ювілею всі твої групи прийшли привітати тебе і висловити тобі пошана, повага і вдячність ».
Після цього ведучий оголошує, що першими ювілярку хоче привітати підготовча група. А цю групу входять сестри і брати ювілярки, можуть бути не рідні, а двоюрідні і троюрідний. Підготовча група встає в рядок і дружно, хором вимовляє віршоване поздоровлення. Вітання ви можете підібрати в розділах «Вітання» та «Побажання».
Далі ведучий оголошує вихід старшої групи. У цю групу входять сини і дочки ювілярки. Старша група зачитує вірш про маму. Це має бути вірш, пронизане любов'ю і вдячністю мамі за те, що вона є. Після прочитання вірша старша група виконує улюблену мамину пісню чи пісню, присвячену мамі. Наприклад, це може бути пісня «Мама, мила мама, як тебе я люблю ...».
Далі згідно зі сценарієм Дня народження 80 років «Повага й повагу» виходять ще дві старші групи. Спочатку виходить група до невістки. Вони роблять для своєї коханої свекрухи намисто з сушок і стрічок, потім вітають свою свекруху і дарують їй ці буси. Після того як невістки подарують намиста, вони виконують для свекрухи пісню «свекрушище», яку виконує група «Білий день».
Далі виходить старша група, в яку входять зяті. Вони одягають колготки, пов'язують білі хустки, надягають спідницю і танцюють для тещі танець маленьких лебедів. Після цього вони вручають тещі ювілейну медаль і співають пісню «Теща моя».
Далі виходить середня група, до якої входять племінники та племінниці зі своїми дружинами. Ведучий говорить, що тітка завжди вчила їх швидко і правильно одягатися. Щоб перевірити, як племінники засвоїли уроки тітки, провідний проводить невелике випробування. Ведучий роздає всім пакунки з різними речами, в пакет можна покласти сімейні труси, краватка, капелюх, окуляри, парик і т.п. Середня група на швидкість одягається. Ведучий вручає всім призи. Після цього середня група танцює на честь тітки який-небудь заводний танець, наприклад, «Ламбада».
Потім виходить ясельна група - це онуки і онучки іменинниці. Вони виходять у слюнявчики, із сосками, з бантиками. Вони співають для бабусі частівки. Потім вручають вироби своїми руками і диплом найулюбленішою і веселою бабусі.
Останньою групою йде молодша ясельна група. У цю групу входять правнуки іменинниці. Їм провідний надягає сарафани, фарбує щічки, і вони танцюють російський народний танець для бабусі. В якості акомпанементу можна використовувати перероблену пісню, присвячену бабусі.
Після виступів усіх груп можна заспівати іменинниці «Коровай», пограти в струмочок і інші спокійні ігри.
Сценарій ювілею з циганкою (для чоловіка)
Готуючись до ювілею, постарайтеся скласти програму вечора так, щоб ні хвилини нікто з гостей не сумував, і за святковим столом панувало веселощі.
Почніть з запрошення гостей. Спробуйте замість телефонного дзвінка кожному гостеві (або подружжю) надіслати запрошень листівку з зазначенням дня і години, когда його (їх) з нетерпінням чекатимуть на святкування ювілею. Заздалегідь прикрасьте квартиру квітами, повітряними кульками, вітальними плакатами. Оформіть фотогазету із знімками, що зафіксували ювіляра в різні періоди життя. Нехай гості, переступивши поріг вашого будинку, відразу потрапляють в атмосферу свята.
Кому-небудь з друзів, хто більше підходить на роль ведучого, доручіть вести святковий вечір .
Ведучий за столом за традицією пропонує сказати перші поздоровлення для ювіляра його батькам або іншим близьким йому людям.
Щоб порадувати ювіляра незвичайним, оригінальним привітанням проведіть відразу післе перших привітань аукціон для всіх гостей.
Предметом аукціону може бути будь-яка річ, яка належала (або нібито належала) ювіляру. Наприклад: перший пелюшка, в яку його загортали, машинка, якою він грав у дитинстві, черевики, в яких він ходив у 1-й клас. або, в крайньому випадку, шнурки від цих черевиків.
Ведучий оголошує, що переможцем аукціону стане той, хто останнім скаже добре слово-визначення ювіляра. Зазвичай такий аукціон проходить жваво, і в ньому беруть участь усі присутні. Коли вичерпані звичні визначення: добрий, розумний, гарний і т.д., гості починають змагатися у винахідливості, і звучать деколи найнесподіваніші визначення. Обов'язкова умова, про який ведучий повинен неодмінно попередити всіх учасників аукціону - все епітети, які характеризують винуватця торжества повинні бути для нього приємними. Гість, сказавший останнім слово-визначення ювіляра, стає переможцем аукціону. Ведучий урочисто вручає йому приз і нагороджує пам'ятною медаллю "Самий красномовний гість". Потім дарує ювілярові всі сказані на його адресу слова і пропонує гостям підняти келихи за такого незвичайного іменинника.
Далі ведучий запрошує гостей взяти участь у розіграші ще одного вельми цінного призу, не називаючи його, і оголошує про проведення вікторини "Чи знаєш ти ювіляра?". Гість, який першим правильно відповів на питання, отримує жетон (його з успіхом замінити може будь-яка цукерка). Після закінчення вікторини володар більшого числа жетонів отримує від провідного приз - фотографію ювіляра з власним автографом і пам'ятну медаль "Самий допитливий гість". Ведучий від імені всіх гостей бажає ювіляру довгого життєвого шляху.
Післе аукціону ведучий пропонує всім запрошеним заспівати улюблену пісню ювіляра. Роздайте заздалегідь підготовлені тексти. Якщо вокальні дані присутніх залишають бажати кращого або улюблена пісня ювіляра не підходить для хорового виконання, можна включити фонограму.
Ведучий оголошує наступний конкурс - "Ода імениннику". Це всім знайома гра "Буріме", коли пропонуються готові рими, а по них потрібно скласти вірш. "Ода імениннику" може бути складена на наступні рими:
-ювіляр,
-пожежа,
- дар,
-школяр,
-маляр,
-удар,
-футляр,
- радар.
Для наснаги поетів ведучий демонструє головний приз конкурсу - пляшку шампанського. Поки поети творять, робиться невелика перерва. Господиня вносить необхідне коректування в сервірування столу, гості відвідують ванну кімнату, спілкуються одна з одною.
Післе перерви всі повертаються за стіл і поети читають свої експромти ювіляру. Ведучий за силою оплесків визначає кращу оду, її творцеві вручається шампанське та пам'ятна медаль "Кращий поет".
Потім ведучий починає наступний конкурс:
"Ой ви, гості дорогі,
Співайте, веселіться,
Ну, а хто прийшов не в дусі, краще розходіться ".
Конкурс веселих бешкетних коломийок - один з найбільш пам'ятних моментів свята, особливо якщо у вашій компанії є баяніст. Щоб конкурс проходив організовано, провідний пускає по колу спеціальну паличку, яку гості під музику передають один одному. Як тільки музика стихає член компанії, у якого в руках виявилася паличка, виконує частушку. Той гість, чия частівка викликала самий великий вибух сміху, отримує пам'ятну медаль "Найвеселіший гість" і в подарок - поцілунок іменинника. Якщо Вам відомо, що гості практично не знають коломийок, можна написати тексти на картках і заздалегідь роздати запрошеним.
Свято триває і ведучий оголошує новий конкурс - танцювальний. Зрушувати столи поки рано, гості, які виявили бажання продемонструвати свої танцювальні здібності, танцюватимуть, сидячи на стільцях. Ведучий садовить учасників конкурса на стільці так, щоб їх було добре видно всім гостям, потім включає запис. Звучать знайомі всім танцювальні мелодії - вальс, циганочка, танго, летка-енька, російська, твіст, шейк, рок-н-рол, лезгінка і т.д., 15-20 секунд кожна. Не встаючи зі стільців гості показують своє мистецтво. Оплески глядачів - нагорода для учасників танцювального конкурсу, а самий темпераментний отримує медаль "Кращий танцюрист" і подарунок - обійми ювіляра.
По закінчення танцювального конкурсу гості повертаються до столу, а ведучий оголошує, що випадково "на вогник" привітати ювіляра зайшла одна жінка. Перед гостями з'являється "циганка". Вона пропонує поворожити ювіляру. "Дай-но руку твою, золотий мій, Я тобі, голубе, погадаю, та всю правду скажу. Ой, дорогу бачу, ето дорога життя. Йде вона весь час в гору, станеш ти, діамантовий мій, большим начальником. Ой, жінки тебе будуть любити, але ти будеш непохитний, як скеля. Ще машина буде в тебе, ось тільки не розберу - білий "Мерседес" або зелений "Москвич. А ще якась красуня вздовж лінії життя твого, ну ні на шаг не відступає. Ой, гарна! Усі чоловіки з неї очей не спускають, а вона все к тебе ближче норовить. Стривай-но, перлинний мій, та як це я не визнала - це ж дружина твоя. А ще бачу, дуже скоро дитина народиться тобі. Чи то сину, то лі онучок. Ах, дорогоцінний ти мій, блиск бачу вздовж лінії твого життя. Багатим будеш, грошей у тебе буде багато. Котедж за містом купиш, ювілеї свої будеш там справлять, всіх гостей будеш до себе на кожне свято запрошувати, а зараз r -n дай монетку, багатого мій, позолоти ручку за те, що я тобі Погадала ".
Ведучий дякує циганку за всі прогнози, запрошує приєднатися к компанії, бути гостею і вручає їй медаль "Найчесніший гість".
Слідуючий тост провідний проголошує за дружину іменинника і надає їй слово. Післе її привітання ведучий пропонує всім гостям дізнатися, яким насправді жінка іменинника представляє його. Для цього їй зав'язують очі, і вона на великому аркуші паперу малює "Портрет ювіляра". Ведучий демонструє його всім гостям і дарує винуватцю торжества на пам'ять. Дружині під оплески вручається медаль "сама уважна дружина".
Ведучий пропонує перевірити, наскільки уважний сам ювіляр. Для цього запршує кількох жінок. Іменинник повинен з зав'язаними очима, погладивши руку жінки, визначити руку своєї дружини. Щоб ювіляр не потрапив в ніякову ситуацію, після того як йому зав'язали очі, ведучий замінює жінок, запрошених для участі в конкурсі на чоловіків. Сподіваємося, що жіночу руку ювіляр зможе відрізнити від чоловічої. Винуватцеві урочистості за участь у конкурсі провідний вручає медаль "Самий уважний чоловік".
Тепер можна зробити невеликий танцювальний перерву, під час якого господиня накриває стіл для десерту . Гості повертаються до столу, ведучий продовжує святкову програму. Продемонструвати свої найкращі якості запрошуються мужчини - друзі іменинника.
Перше завдання на "саме гаряче серце". Всім учасникам видається за однаковому шматочку льоду, який потрібно розтопити. Можна робити це руками, можно розтирати на грудях. Розтопити лід перше, нагороджений медаллю "Самий гарячий мужчина" і в якості призу для охолодження - келих холодного вина.
друге випробування - на спритність. Медаль "Самий спритний чоловік" отримує той хто першим відкусили яблуко. Йому в приз - яблуко. Високо над головами учасників конкурсу мають у своєму розпорядженні палицю з прив'язаним до неї на гумки яблуками. Потрібно без допомоги рук, підстрибнувши, відкусити яблуко.
Третій конкурс друзів на "Самого наполегливого чоловіка". До сидінь стільців прив’язуються повітряні кульки. Треба сісти на кульку і розчавити його. Це не так просто, як здається на перший погляд, і викликає чимало сміху, як у учасників, так і у глядачів конкурсу. Найнаполегливіший чоловік у приз отримує повітряний шар.